SREDA, 22. 2. 2023

VSEBINA IN NAVODILA

SMUČANJE IN DESKANJE V KRANJSKI GORI

CENA: – 23 € vključuje smučarsko vozovnico, avtobusni prevoz, karta spremljevalec,

– 9 € vključuje avtobusni prevoz in karto spremljevalca, velja za učence,

ki imajo svojo smučarsko vozovnico.

(cena je izračunana za 30 učencev smučarjev)

Zbor za vse smučarje in deskarje je ob 7.30 pred šolo. Odhod avtobusa bo ob 7.45. Učenci smučajo in deskajo pod vodstvom spremljevalcev od 9.00 do 13.00. Odhod avtobusa iz Kranjske Gore  bo ob 13.20, povratek v Kranj ob 14.20.

Pred odhodom na smučanje morate poskrbeti za ustrezno pripravljene smuči in deske, smučarske čevlje morate spakirati v nahrbtnike, ker vstop v avtobus s smučarskimi čevlji ni dovoljen. Učenci morajo imeti obvezno smučarsko čelado. Preverite, ali imate dovolj velike smučarske čevlje, predvsem pa, da imate pripravljene smučarske vezi, v primeru, da imate nove smučarske čevlje. Pogoj za udeležbo na smučanju in deskanju je znanje paralelnega zavoja, za deskanje pa znanje vijuganja po srednje strmem terenu.

ZA SMUČARJE IN DESKARJE ZAČETNIKE TA VSEBINA ŠPORTNEGA DNEVA NI PRIMERNA.

ZIMSKI POHOD NA JEZERSKEM

CENA: cca 12 € (izračun cene za 30 učencev) vključuje avtobusni prevoz in vodnika.

Zbor za vse učence je ob 7.45 pred šolo. Odhod avtobusa na Jezersko bo ob 8.00. Pohod bo trajal približno dve uri in pol po zasneženi in mestoma rahlo poledeneli poti. Pohodniki naj bodo zato primerno obuti (v visoke čevlje z narezano gumo, čevlji s plastičnimi podplati niso primerni) in oblečeni (topla oblačila, kapa, rokavice). S seboj naj imajo tudi pohodne palice in nahrbtnike. Povratek avtobusa z Jezerskega je okoli 12.00, povratek v Kranj ob 12.30.

TEK NA SMUČEH NA JEZERSKEM

CENA: cca 14 € vključuje avtobusni prevoz, izposojo tekaške opreme, uporabo poligona. Učenci, ki imajo svojo tekaško opremo, plačajo cca 11 €.

Zbor za vse učence je ob 7.45 pred šolo. Odhod avtobusa na Jezersko bo ob 8.00. Možna je tudi izposoja tekaške opreme na Jezerskem, cena izposoje je vključena v ceno tekaškega športnega dneva. Priporočajo se zračna in topla oblačila, kape, rokavice, nahrbtniki.

Tek na smučeh bo trajal od 9.00 do 11.30. Povratek z Jezerskega bo ob 12.00, prihod v Kranj bo ob 12.30.

DRSANJE NA JEZERSKEM

CENA: 11 € (izračun cene za 30 učencev) vključuje avtobusni prevoz, najem drsališča, čaj.

Zbor za vse učence je ob 7.45 pred šolo. Odhod avtobusa na Jezersko bo ob 8.00.  Učenci drsajo od 9.00 do 11.30. Izposoja drsalk stane 2,00 € in jo učenci sami plačajo na licu mesta. Učenci naj imajo s seboj topla oblačila, rokavice in kapo. Povratek avtobusa v Kranj bo ob 12.00, prihod v Kranj ob 12.30.

SANKANJE NA JEZERSKEM

CENA: 15 € (izračun cene za 30 učencev) vključuje avtobusni prevoz, izposojo sani, organizacijo in vodenje programa.

Zbor za vse učence je ob 7.45 pred šolo. Odhod avtobusa na Jezersko bo ob 8.00. Program bo potekal od 9.00 do 11.30 ure in zajema sankanje na 300-metrski urejeni progi s športnimi sanmi. Priporočajo se topla oblačila, rokavice, kapa in nahrbtnik.

Povratek avtobusa v Kranj bo ob 12.00, prihod v Kranj ob 12.30.

KRPLJANJE

CENA: 16 € (izračun cene za 16 učencev) vključuje avtobusni prevoz, vodnika, izposojo opreme (krplje in palice).

Zbor za vse učence je ob 7.45 pred šolo. Odhod avtobusa na Jezersko bo ob 8.00.

Program bo trajal približno dve uri in pol. V poštev pride samo za prvih 16 prijavljenih učencev.

Priporočajo se zračna in topla oblačila, kape, rokavice, nahrbtnik in ustrezna obutev (visoki čevlji z narezano gumo, čevlji s plastičnimi podplati niso primerni).

Povratek avtobusa v Kranj bo ob 12.00, prihod v Kranj ob 12.30.

Prijavnico za športni dan obvezno oddajte do srede, 15. 2. 2023, športnemu pedagogu ali razredniku.

Odhodi  avtobusov za športni dan bodo pred šolo Center, ravno tako prihodi.

Pred odhodom učenci skupaj z učitelji vzamejo malico v kuhinji. Malica bo skupna za vse.

Plačilo športnega dneva po položnici!

Po oddaji prijavnice športnim pedagogom spremembe prijav niso možne.

Odsotnost na športnem dnevu je treba javiti vnaprej (do 20. 2. 2023) razredniku, drugače se obračuna cena športnega dneva. V primeru, da zbolite na dan odhoda, je treba odsotnost javiti razredniku do 7.00 ure zjutraj, drugače se obračuna cena avtobusnega prevoza.

CENE ŠPORTNEGA DNEVA SO OKVIRNE, DOKONČNA CENA BO ZNANA PO KONČANEM ŠPORTNEM DNEVU IN JE ODVISNA OD TOČNEGA  ŠTEVILA UDELEŽENCEV.

Aktiv športa:

Robert Kukovič