Na podružnični šoli Primskovo smo z novoletnim sejmom zakorakali v zadnji mesec v letu.

Šolski in vrtčevski otroci so se na ta dogodek pripravljali dalj časa. Ustvarjali so različne izdelke, ki smo jih postavili na ogled. Naša telovadnica se je spremenila v novoletni sejem. Prostor so krasile novoletne lučke, stojnice so bile obložene z različnimi in lično narejenimi izdelki, dišalo je po slastnih palačinkah, miškah, kavi in čaju. Obiskovalci so se lahko fotografirali v foto kotičku, si uredili frizuro, se družili v igralnici ali pa obiskali kino, kjer so si lahko privoščili tudi kokice. Druženje je bilo res prijetno.

Hvala kolektivu šole in vrtca Primskovo za izvedbo dogodka, staršem in ostalim obiskovalcem pa hvala za obisk in prostovoljne prispevke za šolski sklad.

Marijana Kavčič, vodja šole