Dragi starši, stari starši, učenke in učenci, sodelavke in sodelavci ter obiskovalci!

Naš letošnji prvi decembrski sejem na OŠ Janeza Puharja Kranj je za nami. Za potrebe sklada vrtca in šole smo v torek, 29. 11. 2022 na PŠ Primskovo in v četrtek, 1. 12. 2022 na OŠ Center zbrali skupaj 5854,80 €.

Zahvaljujemo se vam za vaše prostovoljne prispevke. Prispevki iz dobrodelnega sejma so namenjena sofinanciranju nadstandardnih dejavnosti, ki jih organizira šola izven rednega izobraževalnega programa. Ravno tako iz sklada pomagamo staršem naših učencev iz socialno šibkejših družin pri plačilu taborov, dni dejavnosti, šole v naravi in nenazadnje tudi za nakup nadstandardne opreme za izboljšanje in zviševanje standarda pouka.

Hvala tudi za vaš množičen obisk, podporo in vso dobro voljo, ki ste jo prinesli v šolo. Še posebna zahvala g. Matjažu Rakovcu, županu MO Kranj, ki nas je razveselil s svojim obiskom.

Najlepša hvala tudi vsem učencem in njihovim mentorjem, učiteljicam in učiteljem za ustvarjalno delo, sodelovanje in pomoč pri izvedbi novoletnega sejma.

Želimo vam lep prazničen december in vse dobro.

S spoštovanjem,

Šolski sklad, OŠ Janeza Puharja Kranj – Center