V sredo, 15. 6., so učenci in učenke 9. č in 9. d slovesno zaključili svoje devetletno šolanje na OŠ Janeza Puharja Kranj – Center. So prva generacija učencev, ki zaključuje na šoli s tem imenom.

Valeta je potekala v Domu krajanov Primskovo, povabljeni so bili tudi učitelji z OŠ Simona Jenka Kranj, ki so jih v preteklosti poučevali.

Prireditev sta odlično vodila Nika Logar in Matic Černilec. Učenci so nastopili z glasbenimi in plesnimi točkami. Podeljene so bile tudi nagrade za najbolj prizadevne učence, plakete za devetletne odličnjake in razno razna priznanja. Posebej zabaven del prireditve je bila predstavitev obeh razredov in predaja ključa osmošolcem.

Devetošolci so nam pripravili simpatičen program, zahvalili so se učiteljem, svetovalnim delavcem, vodstvu šole, šolskemu osebju  in staršem. Gotovo nam bodo ostali v prijetnem spominu. Želimo jim veliko uspehov in uresničenih ciljev na nadaljnji življenjski poti.

Zaposleni na OŠ Janeza Puharja Kranj – Center